Uwaga na produkty podszywające się pod nową generację Bi.Bran® MGN-3 (dawniej BioBran)

Strona Główna / Uwaga na produkty podszywające się pod nową generację Bi.Bran® MGN-3 (dawniej BioBran)

Oświadczenie firmy BG Trading Sp. z o.o. wyłącznego dystrybutora w Polsce produktów Bi.Bran® MGN-3 (dawniej BioBran).

Szanowni Państwo,

informujemy wszystkich zaniepokojonych i wprowadzanych w błąd przez nieuczciwą konkurencję Klientów, że firma BG Trading Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów Bi.Bran® MGN-3 (dawniej BioBran). Od ponad 10 lat nasz produkt jest sprzedawany na rynku amerykańskim i japońskim, gdzie cieszy się zadowoleniem klientów. Bi.Bran MGN-3 był i wciąż pozostaje w centrum badań naukowych i klinicznych prowadzonych w Japonii, Stanach Zjednoczonych oraz Europie. Skład produktu jest sprawdzony, a jego unikalna formuła nigdy nie była zmieniana. Informacje zatem o nowej wersji (generacji) Bi.Bran® MGN-3, (dawniej BioBran) nie są prawdziwe. Są to działania konkurencji, która próbuje naśladować nasz produkt.BioBran nie posiada swojego następcy w postaci produktu nowej generacji.

Producentem naszego suplementu diety jest Daiwa Pharmaceutcal Co. Ltd. Japan i tylko ona posiada prawa do BioBranu (jest to zastrzeżony znak towarowy), natomiast wyłączne prawa do jego dystrybucji w Europie, w tym Polsce, ma DHD (Europe) Ltd, która przekazała naszej spółce prawa do wyłącznej sprzedaży Bi.Bran® MGN-3, (dawniej BioBran) w Polsce. Żadna inna firma niż BG Trading Sp. z o.o. nie ma praw do sprzedaży Bi.Bran® MGN-3 na terenie Polski.

Wszystkie inne produkty, które sugerują, iż są następcą BioBranu należy traktować jako próbę podszywania się pod nasze oryginalne produkty. Informujemy, że produkty te nie mają nic wspólnego z Bi.Bran® MGN-3 (dawniej BioBran). Prosimy zachowywać ostrożność przy zakupie tych produktów, gdyż nie ponosimy za nie odpowiedzialności. Nie posiadamy wiedzy, czy produkty te są przebadane naukowo i klinicznie, oraz czy ich stosowanie jest bezpieczne. Taką gwarancję dajemy wyłącznie na oryginalny Bi.Bran MGN-3 (dawniej BioBran).

BG Trading Sp. z o.o. podejmie środki prawne wobec firm naruszających zasady uczciwej konkurencji.

W razie Państwa wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Oświadczenie firmy BG Trading do pobrania

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz skorzystać z formularza kontaktowego i napisz do nas.

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt

Zacznij pisać a następnie naciśnij klawisz Enter aby wyszukać